Zjistit dostupnost

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

SKI AREÁL MALENOVICE

Vzdálenost: v místě

Areál Ski Malenovice „Na Staškově“ se nachází v nadmořské výšce cca 520-720 m. n. m. a je vybaven umělým zasněžováním, bezkontaktními kartami, úpravou svahů rolbou a večerním osvětlením. K dispozici je velký kombinovaný vlek (kotva/poma),  2 x poma a také dětský park, ideální k výuce dětí a začátečníků na lyžích a snowboardu. Výuku denně zajišťuje  Lyžařská škola Japa Sport. Horská Chata pod Lysou je součástí tohoto areálu a leží přímo na sjezdovce.

Více informací: www.skimalenovice.cz

 

BĚŽKY - upravená běžecká stopa

PROSPER GOLF RESORT ČELADNÁ

Vzdálenost: 5 km

Na zimní období jsou pro Vás připraveny tři běžecké stopy pro klasický styl dlouhé dva, tři a pět kilometrů, vedoucí po golfovém hřišti. K dispozici jsou Vám šatny a sprchy v zázemí golfového klubu. Klasické běžecké stopy s mírným stoupáním a klesáním, kde je maximální převýšení 45 metrů, jsou vhodné jak pro pokročilé běžkaře, tak i pro děti a začátečníky.

Více informací: www.prosper-golf.cz 

 

LEDNÍ BRUSLENÍ

Hala POLÁRKA Frýdek-Místek

Vzdálenost: 17 km

Nová víceúčelová hala nabízí lední bruslení pro veřejnost, diskotéky na ledě nebo také možnost shlédnutí zápasů ledního hokeje. Kromě těchto sportů zde můžete využít střelnici, zahrát si stolní tenis nebo badminton.

Více informací: www.hala-polarka.cz

 

PLAVÁNÍ - krytý bazén

Aquapark Olešná

Vzdálenost: 17 km

U přehrady Olešná v blízkosti Frýdku-Místku naleznete krytý aquapark s tobogány a masážním světem vhodný jak pro relax dospělých tak pro vodní hrátky malých i velkých. 

Více informací: www.aquapark-olesna.cz

 

TENIS

TENISOVÁ HALA EDIMEX

Vzdálenost: 5 km

Tenisová hala Edimex se nachází v klidné rekreační oblasti Beskyd ve Frýdlantě nad Ostravicí a je největším zastřešeným tenisovýn centrem na Moravě. Vnitřní vybavení nabízí celkem 4 tenisové kurty z toho jeden centrální s hledištěm pro 300 diváků. 

V hale dále najdete tělocvičnu, regenerační studio, obchod s tenisovým vybavením a tenisový bar. 

Více informací: www.tophall.cz

 

DĚTI

HERNA ZVONILKA FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

Vzdálenost: 5 km

Poměrně nová dětská herna s oddělenými sekcemi pro děti různého věku a malým barem. Herna se nachází hned vedle prodejny Albert. 

Více informací: www.zvonilka.eu

 

ZIMNÍ TURISTIKA

Trasa Medvědí stezky

Chata leží přímo na jednom z okruhů "medvědích stezek" barevně označených medvědími tlapkami, který nabízí nenáročný zimní turistický výšlap pro celou rodinu.

Více informací: www.pomedvedichtlapkach.cz

 

Další informace o turistických cílech v blízkém i vzdálenějším okolí Chaty Pod Lysou naleznete v sekci Pěší turistika.

 

Chata pod Lysou v Malenovicích hodnocení