Zjistit dostupnost

GOLF

PROSPER GOLF RESORT ČELADNÁ

Vzdálenost: 11 km

Dominantou jednoho z největších středoevropských resortů jsou dvě 18-ti jamková hřiště s klubovnou a bohatým zázemím pro golfisty, tzv. Old a New course. Součástí komplexu je i ProShop, restaurace a víceúčelová kongresová hala.

Více informací: www.prosper-golf.cz

 

PLAVÁNÍ

Aquapark Olešná

Vzdálenost: 17 km

Jeden z nejmodernějších aquaparků (krytý a letní aquapark, saunový svět) v České republice s tobogány, divokou vodou a plaveckým bazénem, který o víkendech při hezkém počasí nabízí řadu zajímavých programů pro děti i dospělé. V areálu je možno zahrát beach volejbal, volejbal i nohejbal.

Více informací: www.aquapark-olesna.cz

 

Koupaliště Frýdlant nad Ostravicí

Vzdálenost: 5 km 

Městečko nabízí příjemné koupaliště s bazénem v délce 50m a dětským tobogánem i hřištěm na nohejbal.

Více informací: www.beskydy.cz/content/beskydy-plavani-vodni-sporty-koupaliste-ve-frydlante-n-o.aspx

 

IN-LINE BRUSLENÍ

Přehrada Olešná

Vzdálenost: 17 km

Okruh okolo přehrady nabízí trasu v délce 4,5 km, která je vedena po kvalitním povrchu vhodném pro in-line bruslení. Na tomto okruhu si je možno také zaběhat. 

Více informací: www.aquapark-olesna.cz

 

JÍZDA NA KONI

JÍZDÁRNA MALENOVICE

Vzdálenost: 2 km

Nedaleko Chaty pod Lysou se nachází jízdárna rodinného typu, která nabízí vyjížďky pro dospělé i děti, zkušené i začátečníky. Jízdárna je umístěna přímo pod vrcholkem Lysé hory a její majitelé koně berou jako členy rodiny.

Více informací: http://www.jizdarna-malenovice.cz/

 

JÍZDÁRNA PROSPER HORSE RANCH

Vzdálenost: 11 km

V bezprostřední golfového hřiště je Vám k dispozici jízdárna, nabízející širokou škálu služeb od výuky po projížďky po okolí.

http://www.prosper-ranch.cz/

 

TENIS

TENISOVÉ KURTY FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

Venkovní tenisové kurty na okraji města Frýdlant nad Ostravicí, hned vedle frýdlantského koupaliště, nabízí 9 antukových dvorců, možnost parkování přímo u kurtů. Hruu lze spojit s návštěvou sousedícího koupaliště.

Více informací: www.beskydy.cz/content/clanek.aspx?clanekid=4636&lid=1&dabs=10

 

 

DĚTI

DĚTSKÁ HŘIŠTĚ MALENOVICE A FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

V Malenovicích cca 2 km od Chaty pod Lysou se mohou vaše děti pobavit na uzavřeném dětském hřišti s mnoha prolézačkami, houpačkami a pískovištěm. Hřiště se nachází u Obecního úřadu.

Frýdlant nad Ostravicí nabízí hned 3 dětská hřiště, všechny uzavřena a vybavena těmi nejlepší hracími prvky pro vaše ratolesti. Největší hřiště se nachází u Frýdlantské fary - hned vedle kostela. Vzdálenost: 5 km

Chata pod Lysou v Malenovicích hodnocení